Jesteśmy sponsorem Jagiellonii Białystok!

Sponsorujemy najlepszych!

Z dumą informujemy, że zostaliśmy partnerem Jagiellonii Białystok.

Mistrzowska drużyna ma na swoim koncie wiele sukcesów — jest m.in. zdobywcą Pucharu Polski i Superpucharu Polski oraz srebrnym i brązowym medalistą mistrzostw Polski. To najbardziej utytułowany klub piłkarski w północno-wschodniej Polsce!

Dzięki podpisanej umowie Jagiellonia rozbudowała własne zaplecze medyczne. Nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny zapewni jeszcze lepsze przygotowanie do spotkań w Ekstraklasie, jak i efektywniejszą regenerację po rozgrywkach.

Z przyjemnością wspieramy najlepsze drużyny, takie jak Jagiellonia Białystok. Jesteśmy dumni z tego, że nasz sprzęt może przyczynić się do kolejnych zwycięstw klubu. Oferujemy rozwiązania, które świetnie sprawdzają się nie tylko w piłce nożnej, ale i w innych dyscyplinach sportu – podkreślił Maciej Zinka – Prezes Meden-Inmed Sp. z o.o.

Cieszymy się, że możemy nawiązać współpracę z firmą, której sprzęt pomoże jeszcze bardziej zadbać o formę naszych zawodników. Firma Meden-Inmed jest znana i doceniana na rynku. Jesteśmy pewni, że współpraca będzie miała przełożenie na komfort pracy naszych fizjoterapeutów i wpłynie korzystnie na kondycję i zdrowie piłkarzy – dodała Agnieszka Klim, Dyrektor ds. marketingu Jagiellonii Białystok.

Doceniamy rolę profesjonalnej kadry medycznej klubu – zawodnicy będą mogli jeszcze lepiej zadbać o swoją formę oraz szybciej wrócić na boisko po ewentualnej kontuzji.

Piłka nożna to ważna część naszych działań sponsorskich. Jesteśmy również partnerem medycznym kolarskich teamów czy indywidualnych sportowców.