Pomoc w pandemii Covid-19

#razemprzeciwpandemii

Czas pandemii był ogromnym wyzwaniem dla całego świata. Dla nas jako firmy i społeczności współpracowników również. Od początku jej trwania byliśmy bardzo zaangażowani w pomoc placówkom zdrowia, ich pacjentom, jak również naszym pracownikom. W naszej organizacji bardzo szybko uruchomiliśmy tryb pracy zdalnej, by zminimalizować możliwość zachorowania. Utworzyliśmy wydarzenia wellbeing’owe online, by każdy mógł odnaleźć się w nowej sytuacji. W biurach, jak i w terenie wyposażaliśmy naszych pracowników w środki ochrony osobistej, które następnie zaczęliśmy przekazywać do zewnętrznych placówek. Przekazaliśmy tysiące pakietów zawierających m.in. środki ochrony osobistej oraz płyny do dezynfekcji. Podarunki trafiły do różnego typu ośrodków medycznych, stowarzyszeń, fundacji oraz placówek oświaty. Wewnątrz firmy, przy jakimkolwiek podejrzeniu choroby czy złym samopoczuciu, pracownika kierowaliśmy na testy, za które płaciła firma. Działania te miały na celu ochronę pracowników oraz zminimalizowanie przestoju w pracy. Ponadto, przy współpracy z placówką medyczną zorganizowaliśmy szczepienia dla chętnych pracowników. 

Na naszą pomoc mogli liczyć również organizatorzy wielu inicjatyw, konferencji czy konkursów. W dobie pandemii COVID-19, wsparcie medyczne stało się niezwykle ważne. Szpitale i hospicja są miejscami, w których potrzebne są nie tylko wykwalifikowane kadry medyczne, ale także odpowiednie narzędzia do pracy. Przekazaliśmy maseczki ochronne, fartuchy, przyłbice i płyny do dezynfekcji m.in. do Specjalistycznego Zespołu Gruźlicy i Chorób Płuc, Hospicjum Koszalin, do setek ośrodków ochrony cywilnej takich jak OSP, centra medyczne, szpitale, domy seniora, PCK. Nasze przyłbice poleciały nawet do Libanu z Fundacją Przyjaciel Misji. 

Do dziś jesteśmy czujni i dbamy o zdrowie pracowników, choć liczymy całym sercem na to, że czasy pandemii już nie wrócą.  


Środki ochrony osobistej dla Hospicjum w Koszalinie


Środki ochrony osobistej dla Szpitala Gruźlicy i Chorób Płuc w Koszalinie


Środki ochrony osobistej dla naszych partnerów